0

Praca

Oferujemy

  • Pracę w firmie z ponad 20–letnim doświadczeniem na rynku,
  • Udział w projektach dla dużych klientów krajowych i zagranicznych,
  • Wsparcie w rozwoju umiejętności,

W związku z dynamicznym rozwojem  firmy prowadzimy rekrutację na:

Aktualne oferty pracy:
Stolarz/Malarz

Opis stanowiska:

  • wykonywanie drewnianych używanych w branzy targowej
  • szlifowanie, heblowanie, oklejanie
  • malowanie

Wymagania

  • samodzielne wykonywanie elementów drewnianych
  • malowanie elementów i stoisk targow
  • obsługa maszyn stolarskich

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Monter stoisk targowych

  • Prawidłowy załadunek elementów stoiska
  • Budowa stoisk zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Demontaż stoisk po zakończeniu targów
  • Serwis podczas targów

Wymagania:

  • Doświadczenie i samodzielność
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Mile widziana znajomośc języka angielskiego

Oferujemy:

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dampf@dampf.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następujące klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883, z późn. zm."